KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11886030
nr 1188 6030
Berndt Lindholm
(1841-1914), Sverige
Oljemålning, Kustmotiv. Signerad, daterad 1896. Olja på duk, 40x65 cm
Utrop:
12.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 4 juni 2018
kl 18:46:38
4/6 16:25:45
Berndt Lindholm
Läs mer om Berndt Lindholm